Školní jídelna mateřské školy poskytuje stravu pouze na vybraných pracovistích:
 • pracoviště 2.května 1654
 • odloučené pracoviště K muzeu 257
 • odloučené pracoviště Šenovská 536
 • a také pro  cizí strávníky s výnosem ze zařízení.

Na odloučeném pracovišti Závodní 822 poskytuje stravu ZŠ a ZUŠ Petřvald.

Součástí pracoviště 2. května 1654 naší mateřské školy je školní jídelna, která poskytuje dětem plnohodnotnou a vyvážená stravu dle příslušných předpisů. Skladba jídelníčku je obměňována a odpovídá současným trendům ve výživě dětí. Strava je pestrá a chutná s dostatkem ovoce i zeleniny. Je dodržována zdravá technologie přípravy pokrmů s průběžným zaváděním nových moderních technologických postupů.

Současně školní jídelna, zajišťuje dle zřizovací listiny také doplňkovou činnost (výrobu potravinářských výrobků - vaření obědů pro cizí strávníky s výnosem ze zařízení). Tyto obědy jsou zajišťovány pro cizí strávníky s vlastním odběrem a pro sociální služby města Petřvald.

► Kontakty
ikonavedoucí školní jídelny: Iveta Tomisová
ikona telefontel.: 596 542 982

Ovoce

S účinností od 1. 4. 2024 zvyšujeme cenu za oběd pro cizí strávníky na 75 korun.
Děkujeme za pochopení.

S účinností od 1. 3. 2023 v souvislostí s navyšováním cen potravin jsme nuceni navýšit cenu za stravné.

► Pro pracoviště 2. května, K Muzeu 257, Šenovská 356 a cizí stravniky

Nové ceny stravného jsou stanoveny takto:

• celodenní stravné pro děti 3-6leté - 46 Kč
  • celodenní stravné pro děti 7leté a starší  - 52 Kč
  • polodenní stravné pro děti 3-6leté - 37 Kč
  • polodenní stravné pro děti starší 7leté a starší - 43 Kč
  • cizí strávníci - 70 Kč

► Pracoviště  Závodní 822

Na tomto pracovišti zajišťuje stravování ZŠ a ZUŠ Petřvald, bližší informace naleznete na jejich internetových stránka www.zsazuspetrvald.cz.

Od 1. 9 2023 přecházíme na úhradu stravného formou povolení k inkasu.

Prosíme všechny rodiče o vyzvednutí formuláře v jednotlivých třídách, případně o stažení z našich internetových stránek na hlavní stránce mateřské školy.

Potvrzení o založení inkasa, prosím, odevzdejte co nejdříve, pro všechny strávníky je přechod na platby stravného inkasem POVINNÝ.

Děkujeme za pochopení.

Jídelníček od 25. 3. 2024 Typ: PDF dokument, Velikost: 197.24 kB