Byly přidány nové fotografie - Africké bubny - 19. 6. 2019.

Byly přidány nové fotografie - Výlet - Hradec nad Moravicí - 10. 6. 2019

Byly přidány nové fotografie - Dětský den s pasováním na školáky - 6. 6. 2019.

Byly přidány nové fotografie - Canisterapie na zahradě - 5. 6. 2019.

VÁŽENÍ RODIČE,

OMLOUVÁME SE, DOŠLO K CHYBĚ V ČÍSLU ÚČTU K ZAPLACENÍ STRAVNÉHO NA MĚSÍCE ČERVEN, ČERVENEC A SRPEN.

ČÍSLO ÚČTU JE: 1727856349/0800

DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ

Vážení rodiče,

stravné na měsíce červen, červenec a srpen prosíme uhraďte na účet 2. května 1654. Částka zůstává stejná.

Vážení rodiče,

vzhledem ke krásnému počasí budeme s dětmi trávit většinu času venku na zahradě. Prosíme Vás dejte dětem do šatny:

• Batůžek – Na odpolední sbalení věcí – do MŠ se již odpoledne nebudeme vracet. Děti si prosíme vyzvedněte na zahradě (boční brána).
  • Opalovací krém – každé dítě svůj vlastní kvůli možné alergické reakci na kosmetiku.
  • Pokrývku hlavy

Vážení rodiče,

Dne 10. 6. 2019 se uskuteční celodenní výlet do Hradce nad Moravicí. Odjezd autobusu od MŠ
je naplánován v dopoledních hodinách, předpokládaný návrat z výletu je v odpoledních hodinách – hodina návratu bude upřesněna. Program pro děti je zajištěn na místě. Děti si z výletu odnesou malý upomínkový předmět – rolničku šaška prince Bajaji. Prosíme Vás, dejte dětem do batůžku pláštěnku, pití a nějakou dobrotu. Oběd pro děti bude zajištěn na místě. Cena výletu je 140,- Kč. Částku prosíme uhraďte ve třídách.

DĚKUJEME

Plán akcí na měsíc červen

ČTVRTEK 6. 6. 2019 DĚTSKÝ DEN a rozloučení s předškoláky – dopolední soutěžní program na zahradě MŠ (dle počasí)

PONDĚLÍ 10. 6. 2019 ŠKOLNÍ VÝLET – celodenní výlet s programem v Hradci nad Moravicí – bližší informace budou upřesněny

STŘEDA 19. 6. 2019 AFRICKÉ PŘEDSTAVENÍ v MŠ Petřvald 2. května – dopolední program

PÁTEK 28. 6. 2019 ROZLOUČENÍ se školkou

Byly přidány nové fotografie: Výlet na Zámek Kunín - 29. 5. 2019.

VÁŽENÍ RODIČE,

UPOZORŇUJEME, ŽE DOŠLO KE ZMĚNĚ ČASU ODJEZDU NA ZÁMEK KUNÍN. ODJEZD OD MŠ BUDE UŽ V 6:30 HOD. PROSÍME O VČASNÝ PŘÍCHOD DO MŠ A TO NEJPOZDĚJI V 6:15 HOD.

DĚKUJEME

Vážení rodiče,

znovu upozorňujeme, že v měsících červenec a srpen zajišťuje provoz pracoviště 2. května 1654.

Vážení rodiče,

Dne 29. 5. 2019 se uskuteční výlet na Zámek Kunín. Prosíme Vás o včasný příchod do MŠ, a to nejpozději do 6:15 hod. Odjezd autobusu od MŠ bude již v 6:30 hod. Prosíme dejte dětem batůžky s pláštěnkou a pitím. Svačinu pro děti zajišťuje MŠ a další občerstvení pro děti bude připraveno na místě, proto prosíme nedávejte dětem sladkosti ani svačinky. Předpokládaný návrat je zhruba kolem oběda. Výlet je hrazen z prostředků MŠ.

PÁTEK 3. 5. 2019 NÁVŠTĚVA FARMY SE ZVÍŘATY v blízkém okolí

PONDĚLÍ 20. 5. 2019 SPOLEČNÉ FOCENÍ DĚTÍ (dejte prosím dětem vhodné slavnostní oblečení)

ÚTERÝ 21. 5. 2019 SLAVNOSTNÍ ROZLOUČENÍ S PŘEDŠKOLÁKY na MÚ Petřvald (dopoledne) (dejte prosím dětem také vhodné slavnostní oblečení)

ÚTERÝ 21. 5. 2019 - DIVADELNÍ PŘEDSTAVENÍ V KD PETŘVALD - VŠICHNI (dejte prosím dětem vhodné oblečení i v případě nepříznivého počasí - pláštěnku / hrazeno z fondu rodičů)

ÚTERÝ 28. 5. 2019 Srdečně zveme rodiče na SPOLEČNOU BESÍDKU. Začátek v 15:00 hod v prostorách tělocvičny ZŠ.

STŘEDA 29. 5. 2019 ŠKOLNÍ VÝLET NA ZÁMEK KUNÍN s doprovodným programem, odjezd bude upřesněn (dejte prosím dětem vhodné oblečení i v případě nepříznivého počasí - pláštěnku + malou svačinu/ hrazeno z projektu OOPP - ŠABLONY II).