Děkujeme firmě SPENADO Consulting s.r.o. za finanční dar ve výši 5000 Kč. Finance budou využity na nákup vánočních dárků pro děti pod stromeček v MŠ.

Vážení rodiče,

dne 11.12.2018 se v naší mateřské škole konala vánoční besídka. Chtěli bychom Vám poděkovat za spolupráci při tvorbě kostýmů a také za hojnou účast na této akci. Budeme se těšit na další :) Fotografie z této besídky jsou umístěný ve fotogalerii.

Vážení rodiče,

dne 6.12.2018 nás v MŠ navštívil Mikuláš. Fotografie z nadílky naleznete ve fotogalerii :)

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na vánoční besídku, která se uskuteční v úterý 11. 12. 2018 od 15:30 hod v sále základní umělecké školy (2. patro, nad MŠ).

Vážení rodiče,

z důvodu velmi malého zájmu rodičů o docházku dětí a na základě rozhodnutí zřizovatele bude provoz mateřské školy v době od čtvrtku 27.12.2018 - středy 2.1.2018 včetně uzavřen. Provoz v běžném rozsahu začíná ve čtvrtek 3. ledna 2019.

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vás poprosit o sběr víček z PET lahví. Tyto víčka využijeme ve třídě delfínků i chobotniček. Nasbírané víčka můžete předat ve třídách.

Děkujeme Vám za spolupráci

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuálnímu počasí dávejte prosím svým dětem rukavice “palčáky“.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás upozornit na změnu termínu první lekce plavání. První lekce se uskuteční 18.12.2018. Celková cena za plavecký kurz je 910 Kč. Určenou částku prosím zaplaťte ve třídách.

Děkujeme, kolektiv MŠ

Přidány nové fotografie :) "Pečeme" ovocné koláče 9.11.2018

Byly přidány nové fotografie - Tvoření s rodiči 1.11.2018 - Halloween ☻

Vážení rodiče,

chtěli bychom Vám moc poděkovat za hojnou účast na Halloweenském tvoření. Doufáme, že jste si tuto akci užili a těšíme se na další.

Kolektiv MŠ

Přidány nové fotografie třídy Delfínků - Učíme se pracovat s psychomotorickým padákem :-)

Vážení rodiče,

dne 9.10. jsme navštívili s předškoláky přednášku v muzeu na téma - Zimní a letní spánek zvířat. Dne 17.10. za námi do MŠ přijelo divadlo Letadlo a děti shlédli představení s názvem - Výprava za ledním medvědem. Fotografie z těchto akcí jsou pro Vás umístěny ve fotogalerii.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na další setkávání s rodiči, tentokrát s klinickým psychologem, paní Dr. Danielou Kilduff. Setkání proběhne v prostorách MŠ dne 27.11.2018 od 15:00 hod.

Vážení rodiče,

od 11.12.2018 bude probíhat plavecký kurz. Kurz obsahuje 10 lekcí. Cena kurzu je      500 kč + cena dopravy, která bude upřesněna.

Vážení rodiče,

v termínu od  4.3.2019 do 8.3.2019 bude probíhat lyžařský kurz na Bílé. Cena lyžařského kurzu bude upřesněna.

Vážení rodiče,

již od října probíhají v naší MŠ zájmové kroužky dětí. Jedná se o tyto kroužky - šachy, angličtina a tvořivé ručičky. Kroužky probíhají v tyto dny:

ŠACHY - pondělí od 15:00 do 16:00

ANGLIČTINA - úterý od 15:00 do 15:45

TVOŘIVÉ RUČIČKY - čtvrtek od 15:00 do 15:45.

Kolektiv MŠ.

Vážení rodiče,

Dne 17.10.2018 přijede do školky za dětmi divadlo Letadlo s představením Výprava za ledním medvědem". Představení proběhne již od 8:30 hod. Proto prosíme aby děti byly ve školce již v 7:30 kvůli ranní svačince, která bude posunuta na 7:45.

Děkujeme, kolektiv MŠ.

Vážení rodiče, na školce bude od října probíhat šachový kroužek. Prosíme  zájemce, aby se hlásili na třídách u paní učitelek. Děkujeme