Milí rodiče,

Srdečně Vás zveme společně s dětmi do naší mateřské školy na JABLÍČKOHRÁTKY konané v pondělí 30. září 2019 v 15:00 hod na zahradě školy.

Co Vás čeká?

- Jablečné soutěžení

- Pohádkový program

- Štrúdl-rekord - Pro vytvoření nejdelšího štrúdlu přineste ten svůj a spojíme síly dohromady

- Příjemné setkání s ostatními rodiči.

V případě nepřízně počasí se program mění na jablíčko-dílny v prostorách mateřské školy.

Upozorňujeme rodiče, že z technických důvodů bude v pátek 20. září 2019 uzavřen provoz mateřské školy - pracoviště Závodní 822. Náhradní provoz je zajištěn na ostatních pracovištích MŠ. Platné dle předchozí domluvy.

V úterý 17. září 2019 navštíví naši mateřskou školu divadélko Ententýky. Peníze budou použity z fondu rodičů. Prosíme o jeho včasné zaplacení.

Vážení rodiče,

vzhledem k technickým problémům s připojením telefonů Vám sdělujeme informace potřebné k nástupu do MŠ skrze web.

Všechny příchozí děti prosíme mějte s sebou:

- zubní kartáček a pastu,

- papuče s pevnou patou,

- pyžamko,

- náhradní oblečení včetně spodního prádla,

- boty na školní zahradu.

Prosíme vše dobře označte a podepište!!

Jmenný seznam dětí najdete po příchodu do MŠ na dveřích šatny.

Příchod do MŠ je do 8:00 hod, prosíme o dodržování během celého školního roku..

Další potřebné informace najdete na nástěnce v MŠ a následně také na třídních schůzkách, které se budou konat 10.9. 2019 v 15:30 hod.

Těší se na Vás kolektiv MŠ Závodní