Vážení rodiče,

dne 9.10. jsme navštívili s předškoláky přednášku v muzeu na téma - Zimní a letní spánek zvířat. Dne 17.10. za námi do MŠ přijelo divadlo Letadlo a děti shlédli představení s názvem - Výprava za ledním medvědem. Fotografie z těchto akcí jsou pro Vás umístěny ve fotogalerii.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na další setkávání s rodiči, tentokrát s klinickým psychologem, paní Dr. Danielou Kilduff. Setkání proběhne v prostorách MŠ dne 27.11.2018 od 15:00 hod.

Vážení rodiče,

od 11.12.2018 bude probíhat plavecký kurz. Kurz obsahuje 10 lekcí. Cena kurzu je      500 kč + cena dopravy, která bude upřesněna.

Vážení rodiče,

v termínu od  4.3.2019 do 8.3.2019 bude probíhat lyžařský kurz na Bílé. Cena lyžařského kurzu bude upřesněna.

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na podzimní tvoření s dětmi v mateřské škole. Tvoření proběhne v prostorách MŠ dne 1.11.2018 od 15:00 hod. S dětmi si společně vydlabeme a rozsvítíme dýně. Na tvoření si prosím přineste vlastní dýni. Děti mohou již ráno do mateřské školy přijít v kostýmech.

Vážení rodiče,

již od října probíhají v naší MŠ zájmové kroužky dětí. Jedná se o tyto kroužky - šachy, angličtina a tvořivé ručičky. Kroužky probíhají v tyto dny:

ŠACHY - pondělí od 15:00 do 16:00

ANGLIČTINA - úterý od 15:00 do 15:45

TVOŘIVÉ RUČIČKY - čtvrtek od 15:00 do 15:45.

Kolektiv MŠ.

Vážení rodiče,

Dne 17.10.2018 přijede do školky za dětmi divadlo Letadlo s představením Výprava za ledním medvědem". Představení proběhne již od 8:30 hod. Proto prosíme aby děti byly ve školce již v 7:30 kvůli ranní svačince, která bude posunuta na 7:45.

Děkujeme, kolektiv MŠ.

Vážení rodiče, na školce bude od října probíhat šachový kroužek. Prosíme  zájemce, aby se hlásili na třídách u paní učitelek. Děkujeme