Byly přidány nové fotografie - Tvoření s rodiči - třída chobotniček a třída delfínků + tvoření předškoláků v ZUŠ.

V MŠ SE OPĚT VYSKYTLY NEŠTOVICE.

Byly přidány nové fotografie: Divadlo - Budulínek 4. 4. 2019

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás pozvali na jarní tvoření, které se uskuteční v úterý 16. 4. 2019 od 15:00 hod na jednotlivých třídách. Materiál bude zajištěn.

Vážení rodiče,

dne 2. 4. 2019 proběhne jarní focení dětí. Svůj zájem o foto prosím sdělte vyučujícím na třídách.

Děkujeme

Byly přidány nové fotografie: Návštěva knihovny - 26. 3. 2019; Koncert v ZUŠ - 26. 3. 2019.

Vážení rodiče,

dne 21. 3. 2019 proběhl v naší MŠ PONOŽKOVÝ DEN - den na podporu osob s Downovým syndromem. Fotografie z této akce naleznete ve fotogalerii.

V MŠ SE VYSKYTLY NEŠTOVICE.

Vážení rodiče,

dovolujeme si Vás pozvat na závěrečnou lekci plaveckého kurzu. Lekce se uskuteční dne
19. 3. 2019 na plaveckém bazéně Delfínek v Havířově (sportovní hala Slavie). Nabízíme Vám možnost dopravy autobusem od MŠ Závodní. Autobus bude přistaven v 9:40. Při využití vlastní dopravy sraz v 10:00 u areálu.

Byly přidány nové fotografie - Návštěva základní školy - 11. 3. 2019.

Byly přidány nové fotografie - Lyžařské závody - 8. 3. 2019.

Byly přidány nové fotografie - Učíme se lyžovat.

Vážení rodiče,

v termínu 4. 3. - 8. 3. 2019 se uskuteční lyžařský výcvik. Kurz bude probíhat dle následujícího harmonogramu:

12:10 odjezd od MŠ Závodní 822, Petřvald (okr. Karviná)

13:10 příjezd Bílá

16:00 odjezd z Bílé

16:55 - 17:10 příjezd k MŠ Petřvald (okr. Karviná)

13:30 - 14:30 výuka

14:30 - 14:45 přestávka na svačinu

14:45 - 15:45 výuka

ZÁVODY (PÁTEK 8. 3. 2019) - cca 14:50

VYHLÁŠENÍ VÝSLEDKŮ - cca 15:25

Prosíme, nezapomeňte namazat, seřídit lyže a vše podepsat (lyžařské boty, lyže, batohy a přilby), veškeré vlastní věci si budou děti nosit každý den domů k usušení). Svačinku a teplý čaj dostanou děti na místě lyžařského výcviku. Vy dejte do batůžku dětem jen něco malého na ,,zub“ (v boxu ovoce, oplatek), kapesníčky, náhradní oblečení - spodní prádlo + podvlíkačky (to v případě nehody).

Děkujeme

Byly přidány nové fotografie: Karneval - 20. 2. 2019.

Vážení rodiče,

dne 20. 2. 2019 se v dopoledních hodinách uskuteční v naší MŠ karneval. Děti mohou přijít ráno do třídy v karnevalových kostýmech.

kolektiv MŠ

Vážení rodiče,

prosíme Vás o uhrazení částky 40 Kč. Peníze budou použity na zakoupení hygienických potřeb pro druhé pololetí školního roku. Částku můžete uhradit ve třídách.

Vážení rodiče,

v příštím týdnu se uskuteční dvě lekce plavání, a to v termínech:

• ÚTERÝ – 29. 1. 2019
  • ČTVRTEK – 31. 1. 2019 (náhradní termín za 8. 1. 2019)

Vážení rodiče,

Ve čtvrtek 10. 1. 2019 se uskuteční v naší MŠ divadelní představení – O perníkové chaloupce. Představení bude uhrazeno z fondu rodičů. Cena pro dítě je 50,- Kč.

Byly přidány nové fotografie - Byl u nás Ježíšek a Chodíme plavat - 1.lekce :)

Děkujeme manželům Hrankayovým za dobroty pro děti.

Vážení rodiče,

dne 7. 1. 2019 začínáme s dětmi jezdit do solné jeskyně. Prosíme rodiče, kteří projevili o jeskyni zájem, aby uhradili částku 800 Kč. Zaplatit můžete ve třídách u paní učitelky.

Děkujeme

Děkujeme firmě SPENADO Consulting s.r.o. za finanční dar ve výši 5000 Kč. Finance budou využity na nákup vánočních dárků pro děti pod stromeček v MŠ.

Vážení rodiče,

dne 11.12.2018 se v naší mateřské škole konala vánoční besídka. Chtěli bychom Vám poděkovat za spolupráci při tvorbě kostýmů a také za hojnou účast na této akci. Budeme se těšit na další :) Fotografie z této besídky jsou umístěný ve fotogalerii.

Vážení rodiče,

dne 6.12.2018 nás v MŠ navštívil Mikuláš. Fotografie z nadílky naleznete ve fotogalerii :)

Vážení rodiče,

srdečně Vás zveme na vánoční besídku, která se uskuteční v úterý 11. 12. 2018 od 15:30 hod v sále základní umělecké školy (2. patro, nad MŠ).