Rovnou na obsah Rovnou na menu
Menu
MŠ Petřvald
rozšířené vyhledávání

VELKÉ OMEZENÍ LETNÍHO PROVOZU MATEŘSKÝCH ŠKOL

Informace

Vážení zákonní zástupci dětí, blíží se pomalu čas prázdnin, a proto vás potřebujeme informovat o letním provozu mateřských škol.

Vzhledem k tomu, že nás očekávají rozsáhlé rekonstrukce na třech mateřských školách v tomto letním čase, budeme potřebovat vaší maximální součinnost. Po dohodě s vedením města budeme v době letních prázdnin zajišťovat provoz pouze pro děti pracujících rodičů, a to na pracovišti MŠ K Muzeu 257, kde je kapacita míst velice omezena. Samozřejmě také prosíme i pracující rodiče, zda by nemohli i oni využít pomoci rodinných příslušníků, alespoň po nezbytně nutný čas a usnadnit tak komplikovaný očekávaný provoz mateřské školy v měsících červenci a srpnu.

Zcela uzavřený provoz všech mateřských škol bude ve dnech od 22. 7. 2024 do 2. 8. 2024

Předem děkujeme za vaši součinnost.

 

V Petřvaldě 26. 2. 2024                                            Mgr. Andrea Doffková

                                                                                    ředitelka mateřské školy

 


nahoru